O nas

cnc tokarkaCNC Industry to młoda, dynamiczna firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie maszyn CNC.

Zajmujemy się sprzedażą prawie nowych maszyn CNC doskonałej jakości, dzięki naszej sieci partnerów w Niemczech, Austrii i krajach sąsiadujących. Pomagamy naszym klientom oszczędzać czas i pieniądze, dlatego oferujemy dostawy maszyn pod klucz, obejmujące transport, montaż i całkowite przeszkolenie Państwa pracowników.

Dzięki naszym pracownikom z długoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji przemysłowej, specjalizującym się w maszynach CNC oraz dzięki współpracy z najlepszymi firmami w Niemczech, CNC Industry zapewnia swoim klientom najlepsze profesjonalne usługi w zakresie serwisu, sprzedaży, konserwacji, a nawet finansowania zakupu maszyn CNC. Wszelkie realizowane przez nas naprawy odbywają się zgodnie z procedurami określonym przez certyfikat ISO DIN ISO 1940.

Konkurencję zostawiamy w tyle

Mamy znacznie lepszą ofertę od naszej konkurencji.

  • Posiadamy know-how, zdobywane od 1996 roku.
  • Mamy stabilne i solidne zaplecze firmy, w której pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.
  • Posiadamy liczne oficjalne kontakty, w tym w takich mocarstwach CNC, jak Niemcy, a także Szwajcaria, Austria, Włochy i innych krajach.
  • Możemy pochwalić się konkretnymi wynikami oraz wieloma zadowolonymi klientami.
  • Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego nasze usługi mają charakter zindywidualizowany.
  • Jeżeli nie jesteśmy w stanie od razu zapewnić klientowi stuprocentowej usługi, nie oferujemy jej w ogóle.
  • Klientów wspieramy przez cały czas trwania serwisu. Zwracamy uwagę na możliwe problemy i proponujemy najlepsze rozwiązania, nawet jeśli mogłoby to oznaczać zakończenie naszej wzajemnej współpracy.

WYSTARCZY DO NAS NAPISAĆ ...


antispam
Zadejte text z obrázku