Profil

maszyny cncObszar działalności - maszyny CNC

Maszyny CNC stosuje się w produkcji przemysłowej do obróbki, frezowania i toczenia głównie metali, ale również plastiku, szkła i drewna. Realizujemy i zapewniamy serwis i naprawę lub wymianę wrzecion we wszystkich typach maszyn.

CNC to skrót od angielskiego „Computer Numerical Control“, co oznacza sterowaną komputerowo obrabiarkę, która dzięki sterownikom CNC potrafi obrabiać produkty według z góry przygotowanych programów technologicznych.

Aktualnie do najczęściej stosowanych sterowników CNC należy:

  • Siemens – Sinumeric
  • Heidenhain
  • Fanuc

Każda obrabiarka CNC jest wyposażona we wrzeciono, którego specyfikacje są inne praktycznie w przypadku każdej pojedynczej maszyny. Jednak zawsze jest to kluczowa, a jednocześnie najbardziej obciążona część każdej maszyny. Z powodu ogromnego obciążenia i trudnych warunków eksploatacji, maszyny CNC są narażone na zużycie i rozmaite usterki. Ze względu na niebagatelną cenę naprawy, konieczny jest serwis, najlepiej - regularny.

Spółka CNC Industry oferuje kompleksowe usługi we wskazanym zakresie, poczynając od zakupu maszyny, przeszkolenia pracowników klienta przez finansowanie, regularny serwis i konserwację, a w razie potrzeby - dostawy części zamiennych.

W CNC Industry oferujemy i sprzedajemy prawie nowe i używane maszyny CNC, pochodzące głównie z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Czech. Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone maszyny w doskonałym stanie technicznym.

Prowadzimy naprawy wrzecion; długość i cena naprawy zależy od jego wielkości, stopnia i rodzaju uszkodzeń.

Jeżeli nie mogą sobie Państwo pozwolić na żadne przerwy w produkcji, możemy wymienić uszkodzone wrzeciono na nowe na zasadzie tzw. serwisu wymiennego, to znaczy odbierzemy uszkodzone wrzeciono i odliczymy jego wartość od ceny ogólnej. Dla klienta oznacza to, że w ciągu zaledwie kilku dni wrzeciono zostanie wymienione za bardzo korzystną cenę w porównaniu z ceną nowego narzędzia.

Na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji.


Spółka CNC Industry
- niezawodny partner w świecie CNC


WYSTARCZY DO NAS NAPISAĆ ...


antispam
Zadejte text z obrázku